Ліга Patfiza

Шановні студенти ІІІ курсу!

Сезон підготовки до 4-го сезону інтелектуально-розважального шоу «Ліга Patfiza» офіційно оголошується відкритим. Запрошуємо взяти участь розумних, кмітливих, сміливих, винахідливих та талановитих студентів з хорошим почуттям гумору.

10 учасників з потоку.

Критерії відбору – хороша та відмінна успішність, вчасно складені практичні навички на добре та відмінно.

Конкурси:
– візитка – (відеоролик, до 3хв)
– “Бліц” – конкурс інтелектуалів (зараховуються вірні відповіді на запитання за 1 хв з пройденого матеріалу)
– “Крокодил” – показати без слів задуманий патологічний процес, який повинні вгадати команди – суперники. Оцінюватися буде методичність показу, також бали будуть нараховуватися за вгадані процеси, які демонструють інші команди
– домашнє завдання – може бути у вигляді пісні, короткої вистави чи будь-якого іншого підходу на вибір команди з презентацією у веселій формі патологічного процесу чи хвороби. Теми призначать організатори завчасно.

На найрозумніших та найкмітливіших чекають призи!